Gerçek Email Marketing hizmeti APSIS ile tanışacaksınız

Toplu Mail Gönderimi Hakkında Detaylı Bilgi Almak için tıklayınız Apsis SunumApsis E-mail, günümüzde sıkça kullanılan iletişim araçlarından biridir.

Hemen hemen herkesin kişisel ya da işi için kullandığı en az bir tane e-mail hesabı var.

Ayrıca e-mail, reklamlar veya tanıtımlar için hedef kitleye ulaşmak adına üreticilerin, şirketlerin, markaların ve satıcıların kulandığı en etkili yöntem diyebiliriz.

Dolayısıyla E-mail Marketing; elektronik postanın (e-mail), bir pazarlama şekli olarak kullanılmasıdır.

Bu pazarlama yönteminin en güzel yanı, tüketicilerle birebir ve doğrudan iletişime geçme olanağı sunmasıdır. Ancak E-mail Marketing yönteminden gerektiği gibi yüksek verim alabilmek için belirli kurallara titizlikle uymakla mümkün olmaktadır.

E-mail Marketing, genel olarak gönderilen mesajların belirlenmiş hedef kitleye direkt olarak elektronik posta ile iletilmesini sağlayan bir pazarlama yöntemi olarak tanımlanıyor. E-mail Marketing, bu pazarlama yöntemini kullananlar için doğru kullanıldığında önemli bir maliyet avantajı sağlayan ve düzenlenen kampanyaların geri dönüşlerinin çok etkili bir şekilde raporlanabildiği bir sistemdir.

Bir E-mail Marketing uygulamasında bir elektronik postanın gönderiminde gönderilen mesajlardan ne kadarının başarıyla ulaştığı, bunlardan kaçının kullanıcı tarafından görüntülendiği, kaç kullanıcının üyelikten çıktığı vs. gibi bilgiler detaylı bir rapor halinde görülebiliyor. E-mail Marketing ayrıca Affiliate Marketing sisteminin bir parçası olarak ta çok yaygın kullanılmaktadır. Affiliate Marketing sisteminde hedef kitlenin ne kadar önemli olduğu düşünülürse E-mail Marketing ile yapılan pazarlama yönteminin önemi de daha bir ön plana çıkmaktadır.

Apsis Newsletter Pro ile Etkili bir e-bülten ve verimli e-pazarlama

Apsis Türkiye Referanslarımız Apsis Apsis Newsletter Pro e-bültenlerinizi oluşturmanızı, göndermenizi ve takip etmenizi sağlayan pazar lideri bir çözümdür.
Apsis Newsletter Pro geliştirilmiş bir çok fonksiyonu sayesinde zamandan tasarruf etmeniz yanısıra bülten içeriğini kişiselleştirebilmenizi ve gelişmiş istatistiksel bilgi ve detay almanızı sağlar.

E-bülten çalışmalarınızı kolay, verimli, etkili ve eğlenceli hale getirir.


* Şirketimiz Savego Bilişim Hiz.San. ve Dış.Tic.Ltd.Şti. , Apsis of Sweden AB 'nin Türkiye yetkili satış ortağıdır.

Apsis Hakkında Kısa Bilgi

Apsis

Apsis Newsletter Pro, çeşitli büyüklükteki 6.000 ‘den fazla müşterisi ile olan çalışmaları sayesinde elde ettiği deneyimleri içeren bir yazılımdır.

2001 yılından itibaren bu çalışmaların sonucunda, e-bülten, e-pazarlama ve online anket çözümleri ile ilgii farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı bir bilgi birikimi edinmiştir.

Bu bilgi birikimi güçlü, etkili ve kullanımı kolay yazılımın temelini oluşturur.

E-pazarlamanızda zaman kazandıran, içeriği kişilleştiren ve analiz imkanı sunan fonksiyonlar kullanabilirsiniz ancak unutulmamalıdır ki bu araçların kullanımı zor ve karmaşık ise firmanıza herhangi bir yararı olmayacaktır.

Apsis Newsletter Pro çözümü, müşterilerinin soruları ve görüşleri doğrultusunda oluşan bilgi ve iş akışını kolaylaştırmak mantığı üzerine kurulmuştur. Bu yüzden müşterilerinden gelen tüm bilgileri detaylı bir şekilde inceler. Doğal olarak bu çalışmanın sonucunda sistem kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bilgi ve iş akışı sürekli devam ettiğinden dolayı, her zaman hedef çözümü ve sistem fonksiyonlarını, daha verimli ve daha kullanışlı hale getirmektir.

Birlikte çalışarak Apsis Newsletter Pro ile e-bülten hazırlamanın ve e-pazarlamanın nasıl kolaylaşacağını görün !